Een fantastisch dagje uit, dus nodig vrienden, familie of collega's uit voor de superleuke Texel Puzzeltocht! Een puzzeltocht door 4 prachtige, historische dorpjes op dit prachtige Waddeneiland! Ontdek de kleine straatjes met eeuwenoude huisjes, de prachtige natuur en de gezellige dorpskernen in deze unieke route!
Want dit is niet een 'normale' route. Je kiest namelijk zelf uit in welk dorp je wilt beginnen en hoe je van dorp naar dorp gaat. Dat kan lopend, fietsend, met het paard, met de auto of hoe je ook maar wilt! In elk dorp vind je 10 puzzels/vragen/opdrachten waarmee je puzzelpunten kunt verdienen. In het dorp zelf doe je de route wandelend. De opdrachten zijn leuk voor iedereen vanaf een jaar of 8! En voor de jongste puzzelfans hebben we ook hier een wandel bingo!
De hele route is zo'n 40 kilometer en alle puzzels vind je in de
Puzzeluitje App. Weekendje naar Texel? Gewoon lekker op je eigen eiland een dagje uit? Op de camping? Geniet van een gezellig dagje weg op dit mooie eiland!