Piepklein, maar groots in geschiedenis, geniet van deze oranjestad met de Buren Wandelpuzzeltocht! Wat een geluk dat er een burgemeester was die gevochten heeft voor het behoud van dit stadje, want wat is het prachtig hier zeg! Monumentale gebouwen, gezellige straatjes en gastvrije inwoners. Wij waren blij verrast!
Dit stadsspel doe je met onze Puzzeluitje App, lees
hier hoe dat werkt. Er zijn 25 vragen, puzzels en/of opdrachten uit te voeren en op te lossen. Met je telefoon loop je van pin naar pin en bij elke pin vind je een vraag, een opdracht of een puzzel waarvan je de oplossing in de buurt kunt vinden. Decodeer de vraag, maak een foto van de oplossing van de puzzel, beantwoord vragen en nog veel meer!
Absoluut een heerlijk dagje uit voor een zonnige herfstdag of lekker zonder jas in de lente! De route is niet lang (ongeveer 4 km) en de puzzels en opdrachten zijn prima te doen voor iedereen vanaf een jaar of 8. Daarnaast vind je ook een WandelBingo, superleuk voor de kleintjes die onderweg goed op moeten letten of ze alle gekke objecten kunnen vinden!